مقررات GRE® Tests - آموزشگاه علامه سخن

مقررات GRE® Tests

مقررات GRE® Tests

GRE-iBT مقررات ازمون

داوطلب گرامي ضمن عرض سلام و آرزوی موفقییت خواهشمند است به موارد زير براي برگزاري مطلوب آزمون توجه فرماييد:

1 . حداقل يك ساعت قبل از شروع آزموندر مركز حضور يابيد.

> توجه1 : از داوطلبینی که تأخیر داشته باشند به هیچ عنوان آزمون به عمل نخواهد آمد. زمان خود را برای جضور به موقع در مرکز آزمون تنظیم کنید.

2 . دو عددكارت شناسائي معتبر با عکس جدیدبه شرح زير همراه داشته باشيد:

  • كارت ملي (براي اتباع ايراني الزامي است)
  • شناسنامهبا عكس جديد
  • پاسپورت داراي تاريخ اعتبار (براي اتباع غير ايراني الزامي است)
  • گواهينامه رانندگي داراي تاريخ اعتبار و عكس جديد.

توجه : مواردي مانند كارتشناسائي ادارات، دانشگاه، دفتر چه بيمه، كارت عضويت در موسسات و گواهينامه و پاسپورتفاقد تاريخ اعتبار،  معتبر تلقي نميگردد.

3 . برگه Registration Confirmation را در روز آزمون همراه داشته باشید. ( پرینت از ایمیلی که بعد از ثبت نام از سوی ETS برای شما ارسال می شود )

4 . از آوردن همراه به مركز آزمون خودداري فرماييد.

 5 . همراه داشتن و استفاده از هرنوع خوراکی و نوشیدنی در طول برگزاری آزمون به غیر از 10 دقیقه استراحت  ممنوع می باشد.

6 . همراه داشتن كيف، كتاب،جزوه، نوشت افزار، ماشین حساب، خط کش، پرگار، گونیا، فلش و تلفن همراه ( حتی خاموش ) در سالن آزمون تخلف محسوب شده و منجر به ابطال آزمون ميگردد،لذا خواهشمند است قبل از ورود به سالن آزمون موارد ياد شده را داخل لاکر قرار دهید و تا پایان ازمون از باز کردن لاکر خودداری فرمایید.

7 . بر اساس آخرين دستورالعمل صادره از سوي ETS ، دوطلبان ميبايست در زمان برگزاري آزمون برگه اي به نام  Confidentiality Statement را از  مركز آزمون دريافت نموده و قسمتي از آن را با خط خود بازنويسي نموده و  پس از امضا  به مسئولين مركز تحويل نمايند. مراكز نيز موظف اند اين برگه ها را به ETS ارسال نمايند. عدم تكميل و ارسال اين برگه ها منجر به عدم دريافت جواب آزمون از سوي ETS خواهد شد.جهت اطلاع از حساسيت ETS نسبت به اهميت تكميل اين برگه ها  اينجا كليك كنيد.براي آشنايي با محتوايConfidentiality Statements كليك كنيد.

 8 .حجاب و شئونات اسلامي رارعايت نماييد.

9. چنانچه در حين برگزاري آزمونبه مشكل فني ( هنگ كردن سيستم، از كار  افتادن هد ست، از كار افتادن برنامهو.....) مواجه گرديد، فقط با بلند كردن دست مسئولين سالن را مطلع نماييد.

10 . در زمان اختصاص داده شده برایاستراحت میتوانید سالن را ترك نموده و تا پايان وقت استراحت، فقط در اتاق 1 موسسه منتظر بمانيد.

11 . استعمال دخانیات در کلیه محیط مسقف موسسه ، در زمان استراحت و انتظار ممنوع می باشد.

>توجه : به دلايل فني، تاخير در بازگشت از استراحت، ممكن است نرم افزار آزمون ادامه بخش هاي باقيمانده آزمون را غير ممكن نمايد. تاخير در بازگشت از استراحت به طور خود كار به ETS گزارش ميشود.

12 . در قسمت انتهايي آزمون، داوطلب مي‌تواند نتيجه آزمون را برای ارسال به چهار دانشگاه انتخاب و يا از ارسال آن صرفنظر نمايد. خواهشمند است به دستورالعملهاي  انتهايي آزمون توجه دقيق نماييد. زيرا در صورت انتخاب Cancel Scores براي عدم ارسال نتيجه، آزمون شما منتفي اعلام شده و پاسخي از سوي ETS براي آن در نظر گرفته نمي‌شود.