دوره مکالمه

مکالمه زبان انگلیسی | ENGLISH CONVERSATION

در کلاس های مکالمه انگلیسی تعامل دانشجویان با هم و با استاد نقش مهمی در یادگیری و پیشرفت پایدار دانشجو دارد . ما در موسسه علامه سخن با اتکا بر اصول سه گانه خود که شامل هدفدار بودن ، دارای جذابیت های آموزشی بودن  و در نتیجه سودمند بودن برای دانشجو  ، اقدام به طراحی دوره هایمان می کنیم . متد های آموزشی ما در دوره های مکالمه با توجه به رد سنی بزرگسالان در نظر گرفته شده و آگاهی کامل نسبت به محدودیت های معمول این رده سنی ، از روش های برای جذابیت بخشیدن بیشتر به این دوره استفاده می کنیم . دوره های ما از مبتدی شروع و تا سطح پیشرفته برنامه ریزی شده است .

رزرو تعیین سطح و مشاوره 

آنلاین
حضوری

آشنایی با دوره مکالمه زبان انگلیسی 

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی بر کسی پوشیده نیست. موفق بودن در یادگیری زبان دوم به فاکتورهای زیادی از جمله: معلم، منابع آموزشی، روش تدریس و توانایی زبان آموز بستگی دارد.
یکی از اصولی که همیشه در موسسه علامه سخن بر آن تاکید داریم ، به کارگیری روش های نوین و خلاقانه در بستر ارائه محتوای آموزشی با کیفیت است. این  روش ها قالبا دانشجو محور بوده واز بالاترین سطح تعامل بین دانشجویان بهرمند است. بعلاوه اگر تجربه شرکت در کلاس های آموزشی ما را داشته باشید حتماً میدانید تا چه اندازه بر روی کیفیت اساتید حساسیم. اساتید منتخب پس از گذراندن دوره های متنوع تربیت مدرس به طور دوره ای مورد ارزیابی قرار می گیرند و در جلسات دوره ای کنترل و ارتقاء کیفیت آموزشی شرکت می کنند. همینطور در هر دوره در مقاطع مختلف از زبان آموزان درخواست می¬شود در نظرسنجی شرکت کنند و از این طریق نظر خود را نسبت به کلاس و منابع آموزشی و استاد به سوپروایزرهای مجموعه منتقل کنند. این نظرات به طور کامل بررسی و حتی المقدور برای دست یابی به رضایت حداکثری اعمال می شوند.در میان فاکتورهایی که بالاتر ذکر شد، اهمیت کتاب ها و منابع آموزشی کمتر از سایر موارد نیست. این منابع به فرد هدف می دهند و کمک می کنند تا با یادگیری صحیح نیازهای زبانی خود را مرتفع کند.
تیم تخصصی موسسه زبان علامه سخن به طور مرتب در حال بررسی منابع مختلف آموزشی و نیاز سنجی زبان آموزان است تا بتواند بهترین کتاب های آموزشی را به آن ها معرفی کند. کتاب هایی که با روش های نوین تدریس همخوانی دارند و برای مخاطب ایرانی ملموس و کاربردی هستند.در حال حاضر و با در نظر گرفتن جمیع جهات سری کتاب های World English در کلاس های موسسه علامه سخن تدریس می شوند.
موضوعات انتخاب شده در این کتاب ها به شکلی می باشد تا دانشجویان به راحتی بتوانند مکالمه ربان را به صورت قرار گیری در محیط و شرایط یاد بگیرند و راندمان بالاتری در یادگیری داشته باشند .

ثبت نام در دوره های مکالمه

 آمار تعیین سطح امسال

0

تعیین سطح

TOEFL®

0

تعیین سطح

IELTS

0

تعیین سطح

GRE

0

تعیین سطح

General English